با اجازه...

قبول دارم که ماه های اخیر پست های جالبی نذاشتم و بعضی هاش از سر اجبار بود

جبران میکنم حتما سال دیگه...

=================

دلم برای وبلاگم ، محیطش و دوستام خیلی تنگ میشه

به مدت 9 یا 10 ماه دیگه نمیتونم بیام

درسا بهم این اجازه رو نمیدن

به قول مشاورم : همین 6 ماه سرنوشتتو میسازه

امتحان نهایی گذشت و کنکور مونده

از خدا میخوام جوری موفق بشم که مامانم راضیو خوشحال بشه

دعا کنین تو این امتحان (کنکور) هم موفق بشم

ایشالله سال دیگه میام با خبرای خوب و به همتون سر میزنم

دوستون دارم    *مایسا*

 

/ 31 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یسنا

واااااااااااااااااااااای سلام مایساجون وای وای بخدادقیقاحرفای دل منومیزنی وااااااااااااااااااااااااای درسسسسسسسسسسس متنفرم ازاین کلمه.منم توخانواده نفره دومم که بایدکنکوربده 3سال دیگه تاکنکورمونده اماازالان دارم عذاب میکشم بابام هم که دیگه هیییچچ.......24ساعته میگه بخووون واااااای خسته شدم...الانم که امتحان ترم اول شروع شده منم دارم میخونم الانم وقته استراحتمه که اومدم وبلاگتودیدم راستی من رشته ی انسانی ام توچی؟

ماشا

سلام دوست من. واتوره با ((رِفت رنج)) به روز است و چشم به راه نقد و نظرت. خوانش شما و نقدتان مرا براي بهتر شدن چراغ راه خواهد بود.به نقدتان محتاجم همين حالا. منتظرم.

ماشا

سلام گرامي دوست مهربان... ايام رحلت پيامبر مهر و امام آرامش تسليت باد. ((واتوره )) با راه رويا و دو دو بيتي لكي به روز است و چشم به راه ديدارت.نظر نقادانه ات مرا در راهي كه پيش گرفته ام چراغي در تاريكي ذهن و زبانم خواهد بود. بي صبرانه منتظرت هستم.

ماشا

سلام گرامی دوست مهربان واتوره با ((خمار خنده) به روز است.شما هم دعوت سفره سروده های منی. قدم رنجه نما و به دیدارم بیا و با نقد و نظرت چراغ روشن راهم باش. تو را من چشم در راهم...

ماشا

ای برادران بی باور! بلای بیزاری آمده است دعای الفت بخوانید واتوره با بلاي بيزاري به روز است. به ديدارم بيا . چشم به راهت نشسته ام تا خود را در آينه نقد و نظرت ببينم.

ye dost

To hich vaght movafagh nakhahi bod chon adam khodkhah va maghrori

ماشا

سلام دوست من. پيشاپيش نوروز را تبريك و تهنيت مي گويم. بهاران با ياران فرخنده باد. ((واتوره)) با چند دو بيتي بهاري به روز است و چشم به راه ديدار شما. قدم بر ديده ي مشتاق ما ميگذاريد.

ماشا

هَر شو درس دردْ ئِه بَرَه مَکَم دِلِم دَفتَرمَه، خویناوْ مَرکوئِمْ! سلام گرامی دوست مهربانم: واتوره با ((درس درد)) به روز است.دیدار شما و نقد عالمانه و نظر نازنینت مرا در راهی که در پیش گرفته ام کوشا و کارا خواهد کرد. تو را من چشم در راهم....

درنا

سلام بانو خوبی؟ نمی دونم امروز کنکور داری یا دو روز اینده. اما برات ارزوی موفقیت میکنم امیدوارم با دست پر پیشمون برگردی. یاعلی[لبخند]